Opony do motocyklu

#2016-07-25 12:08:20 

Mariusz

Użytkownik

Siema. Słuchajcie sprawa jest. Ostatnio kupiłem sobie w okazyjnej cenie motocykl. Sprawa świetna naprawdę. Ale jak już przyjechałem nim do domu to wyszło szydło z worka i się szybko okazało dlaczego cena taka okazyjna była. No w każdym razie muszę szybko wymienić opony. Wiecie gdzie mógłbym kupić jakieś opony do motocyklu w dobrej cenie?
#2016-07-25 13:53:04 

Mysliwy

Użytkownik

Myślę, że jak zajrzysz sobie na ta stronę internetowa http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Bridgestone to Ci się uda kupić naprawdę świetne opony do Twojego motoru. Ja tam ostatnio kupiłem felgi aluminiowe 14 i muszę przyznać, że to był akurat jeden z najlepszych zakupów, jakie ostatnio miałem okazję zrobić. Także ogólnie polecam.
#2016-07-25 14:27:48 

Mariusz

Użytkownik

Super sprawa. W takim razie może od razu też kupię zimówki Vredestein do swojego auta, jak będzie jakaś okazja na nie. Byłoby całkiem fajnie w sumie dostać coś teraz w świetnej cenie i dochować do zimy, żeby później nie przepłacać.
#2016-07-25 15:40:59 

tomaszWAR

Użytkownik

No masz rację kolego, dlatego ja opony przemysłowe Michelin przez cały rok kupuję jak mogę, jak tylko jest na nie okazja i mogę sobie pozwolić na taki świetny zakup. Ale teraz akurat mi się potrzebne wytrzymałe opony Michelin letnie i mam nadzieję, że jak trochę pobuszuję po sieci to też mi się uda trafić na jakąś dobrą oferte.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015