Czy opłaca się sprzedawać samochód do komisu?

#2016-09-05 01:18:13 

Kroleewna

Użytkownik

Chcę sprzedać samochód i będę wdzięczna jeśli ktoś mi powie jak się do tego zabrać. Nie ukrywam że skłaniam się ku komisom bo jest to opcja szybsza i bardziej pewna, ale słyszałam też głosy że w komisach dostaje sie niekorzystne warunki. Bede wdzieczna jesli ktos mi odpowie czy to sie opłaca, a jeśli nie to co zrobić?
#2016-09-05 03:01:23 

Mariusz

Użytkownik

Dosyc często wymieniam auta i zawsze korzystam z komisów. Ogłoszenia prywatne przeglądam tylko żeby mniej wiecej sie zapoznac z cenami a i tak w wiekszosci ogloszenia w sieci to wstawki firm. Nie wiem z jakiego jestes miasta ale ja zawsze jeżdżę do komisów w Poznaniu bo oferują najlepsze ceny. Mam co prawda około 200 km drogi ale z tego co mi wiadomo to do Poznania w tym celu jeździ bardzo dużo osób bo dużo też zagląda tu żeby coś kupić. Płynność rynku gwarantuje komisom ze uda im sie prawie wszystko sprzedac dlatego maja mniejsze marże oferujac lepsze warunki.
#2016-09-05 05:15:54 

Mysliwy

Użytkownik

Chyba zupełnie wyczerpałeś temat. Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, bo sam jezdze do Poznania zeby sprzedawac samochody. Tak sobie od dluzszego czasu wszystko obserwuje i jak na dłoni widać że można tam dostać około 10% wiecej za auto. Zalezy też na jaki komis sie trafi oczywiscie.
#2016-09-05 06:20:17 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Podpisuje sie pod komisami ale z tym wyjatkiem ze najlepiej korzystac z oferty mobilnych. Oszczedzacie wtedy na czasie, a proponowane ceny sa zawsze o wiele wyzsze niż u konkurencji. Gorąco koleżance polecam poszukanie takiego mobilnego skupu w swojej okolicy bo można sie zdziwic jak wysoko moga wycenić samochód. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-05 09:08:46 

Kroleewna

Użytkownik

Serdecznie dziekuje za wypowiedzi. Bardzo mi Panowie pomogliście bo znalazłam taki komis u siebie i umówiłam sie juz z przedstawicielem, pzdr gorąco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015