Kiedy robiliście sesje ślubną?

#2016-11-25 02:14:52 

VestA

Użytkownik

Niedługo wychodzę za mąż i razem z moim przyszłym zdecydowaliśmy się na dość rozbudowaną sesję ślubną. Nie wiemy tylko, czy lepiej jest ją robić w tym samym dniu co ślub, czy może lepiej jest poczekać kilka czy kilkanaście dni. Napiszcie proszę, nie wiem po prostu jaki termin mam zarezerwować.
#2016-11-25 04:42:18 

SpecialAgent013

Użytkownik

Polecam poczekać te kilka dni, żeby dobrze pozałatwiać sprawy administracyjne związane z samym ślubem. Trochę papierków jest do wypełnienia. A sam się o tym przekonałem, że na spokojnie zdjęcia po prosty wychodzą lepsze, bo człowiek tak naprawdę nie musi się nigdie spieszyć.
#2016-11-25 07:16:32 

VestA

Użytkownik

Tez mi się tak wydaje, że to by było lepsze, niż ganianie się i robienie różnych poz, spoglądając jednocześnie na zegerake, czy człowiek się nie spóźni.
#2016-11-25 08:44:12 

1A9N8N2A

Użytkownik

Można po prostu trafić na bardzo dobre plenery, które dodadzą wymiar fotografii. Sesje w studiu są już po prostu nudne. Teraz modne są fotografie ślubne z krakowskich ulic, które robią wrażenie. A jest w czym wybierać, bo zabytków tutaj jest cała masa.
#2016-11-25 09:25:07 

prestydygitatorka

Użytkownik

Kraków pod tym względem przebija chyba cały kraj, jak i miasta z odległych zakątków kontynentu. Foto robione w scenerii krakowskiej wybierają zarówno młodzi nowożeńcy, jak i ci w kwiecie wieku. Bardzo cenią sobie też tą lokalizacje sami fotografowie, którzy mogą pochwalić się swoim warsztatem i nabrać doświadczenia jednocześnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015