Czy zmiana obicia sofy jest trudna?

#2016-12-01 09:09:42 

klepsydra

Użytkownik

Moje drogie, pewnie do Was głównie tutaj pisze. Ostatnio mnie zainteresowały takie piękne materiały na sofę i tak sobie pomyślałam, że pryjrzę im się bliżej. Znalazłam je na stronie blackcatdesign.com.pl i jestem naprawdę przekonana do tego, żeby je kupić i powymieniać trochę w moim domu obicia na sofach i fotelach. Myślicie, że to wszystko pójdzie raczej jakoś gładko i przyjemnie?
#2016-12-01 09:50:11 

ALekSAndRA

Użytkownik

Podejrzewam, że trochę Ci to zajmie i możesz się nawet troszkę pomęczyć, ale będziez warto. Mnie się bardzo podobają tkaniny lniane i powiem szczerze, że właśnie takie bym bardzo chciała w swoim pokoju sobie zamontować. Mam nadzieję że kiedyś do tego dojdzie, bo jestem już od jakiegoś czasu na to wszystko tak zapatrzona
#2016-12-01 10:01:20 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ogólnie rzecz biorąc to teraz te wszystkie materiały do tapicerowania są właściwie dostępne tak na wyciągnięcie ręki. I jak ktoś chce to rzeczywiście może sobie cały dom tak odrestaurować, że to się w głowie nie mieści. Wsytarczy zmienić obicie starego fotela i już mamy piękny mebel.
#2016-12-01 12:30:09 

klepsydra

Użytkownik

Tak, teraz jeszcze mi w oko wpadła taka rozkładana sofa dla dziecka własnie w takim stylu jaki mi najbardziej teraz odpowiada. No dobrze, dziękuje za te Wasze opinie i mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Że te materiały dostane wszystkie takie jak chce
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015