Ceny transferowe, konsultacje biznesowe i tak dalej.

#2016-12-19 05:09:37 

Mysliwy

Użytkownik

Przepisy związane z cenami transferowymi nie są takie łatwe do zrozumienia, a do tego pozostaje jeszcze kwestia ich aktualizacji… Nie wiem czy ostatnia zmiana jest z 2015 roku czy było coś jeszcze dalej. Szukam jakiejś dobrej firmy, która zajęłaby się dokumentacją cen transferowych, sporządziłaby dla mnie parę analiz i doradziła w kwestii pewnej transakcji… Chodzi o przemyślenie wszystkich za i przeciw. Czy coś godnego polecenia przychodzi Wam do głowy?
#2016-12-19 07:00:54 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

tak, zerknij sobie tutaj http://swgk.pl/pl/ceny-transferowe-dokumentacja. Ta firma ma dosyć szeroką ofertę, ale jak widzisz, z przepisami o dokumentacji cen transferowych są na bieżąco. Powierzam im wszystkie trudniejsze sprawy i wywiązują się z nich jak trzeba. Jestem zadowolona i mogę Ci polecić ich usługi. Powodzenia w biznesie!:)
#2016-12-19 09:27:02 

Juk

Użytkownik

z doradzaniem wobec transakcji trzeba być ostrożnym i dobrze dobrać partnera do rozmów.;) generalnie najpierw polecam przedyskutować wszystko we własnym zespole, najszerzej i najgłębiej jak się da.
#2016-12-19 12:02:09 

Mysliwy

Użytkownik

wiem, że trzeba być ostrożnym.;) w swoim zespole omówiłem już wszystkie ważne sprawy i mamy klarowne zdanie, jednak mam wątpliwości ze względu na pewne kwestie prawne. Chciałbym, by rzucił na nie okiem profesjonalista. Właśnie ostrożność każe mi się skonsultować, by nie popełnić jakiegoś poważnego błędu. Czy ktoś jeszcze zna tę wspomnianą wyżej firmę?
#2016-12-19 14:37:18 

viSor

Użytkownik

tak, ja znam. Generalnie swgk.pl ma świetnych fachowców, warto z nich skorzystać. I czasami trzeba się konsultować, to fakt.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015