Poszukuję firmy wykonującej analizy środowiska.

#2017-01-05 02:56:33 

Mysliwy

Użytkownik

Drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy. Pracuję w spółdzielni mieszkaniowej i podejrzewamy zanieczyszczenie osiedlowego jeziorka – znaleziono kilka martwych ptaków, ale musimy to potwierdzić badaniami, aby móc cokolwiek z tym zrobić. Sprawa wydaje się poważna, dlatego proszę o szybką odpowiedź.
#2017-01-05 04:09:55 

Juk

Użytkownik

Sprawa wydaje się faktycznie być poważna, może należałoby to zgłosić do jakiejś rządowej instytucji zajmującej się epidemiologią? Lepiej chyba zawczasu zgłaszać takie wydarzenia, niż potem obawiać się odpowiedzialności.
#2017-01-05 04:26:53 

Mysliwy

Użytkownik

Aż tak źle raczej nie jest bo było to kilka tygodni temu. Po prostu chcemy to sprawdzić, aby mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie nad jeziorem, chodząc tam razem z dziećmi. To jest stosunkowo nowe osiedle więc mamy bardzo dużo dzieciaków tutaj.
#2017-01-05 06:25:22 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Korzystałam kiedyś z usług takiej firmy jak kupiliśmy działkę po dawnych zakładach chemicznych, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy firmy, nawet nie mam żadnego namiaru na nich, ale trzymam kciuki.
#2017-01-05 07:11:14 

klepsydra

Użytkownik

Polecam usługi pewnej warszawskiej firmy, która dokonuje właśnie różnorodnych pomiarów środowiskowych – wykonają wszelkie pomiary, zabiorą próbki do swojego laboratorium i przekażą wyniki prosto w Wasze ręce. Monitoring środowiska to ich konik – przeczytasz o tej firmie zdecydowanie więcej na ich stronie http://sgs.analizysrodowiska.pl/. My byliśmy zadowoleni z ich usług.
#2017-01-05 08:09:58 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Tak! Właśnie o tę firmę mi chodziło. Ich doświadczeni specjaliści znają się na rzeczy, co prawda chwilami nie miałam pojęcia o czym mówią, ale to raczej świadczyło o mojej niewiedzy niż o ich niekompetencji :)
#2017-01-05 08:38:01 

Juk

Użytkownik

Jak tam? Sprawa się rozwiązała? Nic się nie odezwałeś, aż strach, że może coś faktycznie groźnego się wydarzyło na tym waszym osiedlu.
#2017-01-05 11:18:40 

Mysliwy

Użytkownik

Wszystko w porządku:) Dzięki za Wasze odpowiedzi, skorzystaliśmy z usług tej firmy i okazało się, że wszystko jest w porządku to po prostu musiał być jakiś wirus wśród ptaków, albo coś tego pokroju. Mogę również polecić usługi tej firmy, jeśli ktoś w przyszłości będzie miał podobny problem:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015