Czy wiecie może, gdzie są dostępne roboty lakierujące?

#2017-02-16 05:00:27 

Mariusz

Użytkownik

Witam serdecznie. Ostatnio w kręgu moich zainteresowań stoją różne takie nowinki techniczne, które mogę wykorzystywać u siebie. Teraz na przykład mnie zainteresowały takie roboty lakierujące bo wiem, że one mogą znacznie ułatwić pracę, a robienie tego ręczne to jest jednak spory problem
#2017-02-16 05:54:30 

Naszyjnik

Użytkownik

To prawda, to jest spory problem. Ale takie roboty polerujące to nie jest właściwie nic nowego. Wiem, że sklep MTM Maszyny Tomasz Glajcar takie sprzedaje i można tam kupić najróżniejsze takie nowinki, jeśli chcesz sobie popatrzeć na takie różne rozwiązania
#2017-02-16 06:49:38 

Mariusz

Użytkownik

Rzeczywiście, znalazłem roboty lakierujące na stronie http://www.mtm-maszyny.pl/pl/286-systemy-lakiernicze i widzę teraz, że one nawet całkiem dobre wypadają. Kurczę, że ja wcześniej też nie mogłem czegoś takiego znaleźć , bo tyle roboty bym sobie zaoszczędził
#2017-02-16 08:38:22 

Naszyjnik

Użytkownik

Tak, masz rację. Można sobie lakierować i nie tracić aż tak dużó czasu. I nie trzeba się martwić, ze jakaś maszkara wyjdzie, bo taki robot to wszystko zrobi wręcz idealnie, a człowiek to jedak się trochę musi namęczyć, żeby coś ogarnąć
#2017-02-16 09:35:49 

Mariusz

Użytkownik

Dzięki Ci serdeczne za pomoc. Bez Ciebie bym sam nie znalazł tkaich dobrych ofert tego srpzetu, a teraz to już przynajmniej wiem, że można sobie poradzić z tym bez problemu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015