Zastanawiam się nad kolektorami słonecznymi. Jakie są najlepsze?

#2017-02-16 07:12:16 

klepsydra

Użytkownik

Kochani, jak w tytule tematu – rozglądam się ostatnio po stronach z różnymi panelami słonecznymi. Powiem szczerze, że mam totalny mętlik w głowie, co wybrać, ponieważ jest multum ofert, a mam zero pomysłu, które z tych paneli będą najlepsze. Pomożecie?
#2017-02-16 07:52:15 

tomaszWAR

Użytkownik

A masz już jakieś swoje typy? W ogóle wiesz, czy kolektory słoneczne będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Bo jeśli nie masz dostatecznego nasłonecznienia, to nie ma większego sensu, niesterty.
#2017-02-16 09:38:42 

klepsydra

Użytkownik

akurat nasz dom jest na południowym zboczu wzniesienia, nie ma też w okolicy wyższej zabudowy, drzewa są niższe od domu, więc myślę,że jak znalazł miejsce na kolektory słoneczne :)
#2017-02-16 12:08:59 

Reynevan

Użytkownik

Jeszcze jakby spady dachu były skierowane gdzieś na południe mniej więcej to w ogóle rewela by była :P A tak na poważnie, rzeczywiście masz dobre położenie. I jeśli ja miałbym Ci polecić kolektory słoneczne, to uważam, że nie znajdziesz nigdzie lepszych od tych: http://www.soltec.sklep.pl/kolektory-sloneczne-c-159.html. Przede wszystkim sklep ten dysponuje naprawdę świetnym osprzętowaniem, najwyższej klasy panele. Po drugie, mają fachowców, którzy nie usiłją Ci na siłę coś wcisnąć, tylko starają się dobrać urządzenia najlepsze dla Twoich warunków. I ceny mają bardzo atrakcyjne, nie wiem, czy nie najlepsze na rynku.
#2017-02-16 13:02:04 

ALekSAndRA

Użytkownik

Zdecydowanie jestem „zmuszona” zgodzić się z kolegą :) Ostatnio również szukaliśmy firmy, która się zajmuje sprzedażą i montażem kolektorów słonecznych. Mąż wyszukał ich w internecie i w sumie uderzyliśmy w ciemno i nie żałujemy. Raz, że świetny i wydajny sprzęt, dwa, błyskawiczny, profesjonalny montaż, czego chcieć więcej? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015