Gdzie znajdę nowy schodołaz gąsienicowy w dobrej cenie?

#2017-02-16 07:50:33 

VestA

Użytkownik

Dzień dobry. Chciałabym kupić nowy, niezawodny schodołaz gąsienicowy, gdyż mieszkam w bloku, w którym nie ma windy, a schody są barierą trudną do pokonania dla osoby na wózku. Czy wiecie, gdzie znajde dobrej jakości schodołaz w przystępnej cenie?
#2017-02-16 09:56:51 

1A9N8N2A

Użytkownik

Ja znalazłam nowoczesny schodołaz gąsienicowy o małych gabarytach na stronie internetowej http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/schodolazy. Jest to stronka sprawdzonego sklepu ze sprzetem rehabilitacyjnym, gdzie można znaleźć duży wybór solidnie wykonanych i bezpiecznych w użytkowaniu podnośników oraz schodołazów. Ceny tego typu urządzeń są tam konkurencyjne.
#2017-02-16 12:41:34 

VestA

Użytkownik

Podoba mi się ta oferta. A mogę wiedziec, jak często uzywasz tego schodołazu gąsienicowego, który tam kupiłaś? Jest to wygodny w użyciu sprzęt?
#2017-02-16 13:30:41 

1A9N8N2A

Użytkownik

Naszego schodołazu gasienicowego używamy prawie codziennie. Ja lub mój mąż prawie każdego dnia wychodzimy z naszym niepełnosprawnym synem na spacer, dlatego schodołaz jest u nas bardzo przydatnym urządzeniem. Jest to sprzęt wygodny w obsłudze i bezawaryjny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015