Na jak długo tabletki Orgasm Control przedłużają stosunek?

#2017-03-08 05:06:37 

klepsydra

Użytkownik

Na jak długo tabletki Orgasm Control przedłużają stosunek? Zastanawiam się z partnerem czy w ogóle warto je zamwiać bo jeśli maja to być 2 minuty dłużej to nie ma sensu iść w tym kierunku. Pozdrawiam.
#2017-03-08 05:52:45 

Suohengen

Użytkownik

Cześć. Tabletki Orgasm Control poleci mi dobry znajomy i zdecydowałem się spróbować bo mówił że stosunek może wydłużyć się nawet ponad dwukrotnie. W moim przypadku zadziałało książkowo, ale wszystkie informacje i tak znajdziesz na stronie: http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Polecam sobie poczytać w wolnym czasie żeby widzieć na czym się stoi bo są to jedne z niewielu leków opartych na naturalnych składnikach które nie powodują żadnych negatywnych efektów.
#2017-03-08 07:14:32 

viSor

Użytkownik

Nic dodać nic ująć. Stosunki trwają dłużej – ile dokładnie nie wiem, są takie jak byśmy oboje z partnerką chcieli a to najważniejsze. Negatywnego wpływu też nie zauwazylem, niedawno byłem na okresowych badaniach i po raz pierwszy w życiu wszystko we krwi mam w normie, pzdr.
#2017-03-08 09:13:51 

klepsydra

Użytkownik

Okej, dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie! Pozytywnie mnie nastawiliście do tych tabletek a przyznaję że byłam już trochę zrezygnowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015