Szukam posadzek kamiennych w Poznaniu. Ktoś coś?

#2017-03-10 02:48:48 

SpecialAgent013

Użytkownik

Witajcie moi drodzy bardzo serdecznie. Mam do Was takie pytanko dotyczące posadzek kamiennych, bo zależy mi na tym, żeby właśnie w pomieszczeniach zrobić takie posadzki kamienne, żeby ta podłoga dobrze wyglądała. A może wiecie, gdzie to można sobie załatwić?
#2017-03-10 05:19:27 

Naszyjnik

Użytkownik

Mnie się wydaje, że jeśli chodzi o posadzki kamienne Poznań ma całkiem ciekawe oferty. Na przykład na http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/ można znaleźć bardzo fajną ofertę takich podłóg kamiennych, które się sprawdzą świetnie w każdym pomieszczeniu, może tam warto zajrzeć? :)
#2017-03-10 07:11:44 

VestA

Użytkownik

Kolega nade mną ma rację i się muszę z nim zgodzić. Też korzystałam kiedyś z poznan.onyxmarmury.pl i jestem do dzisiaj zadowolona, no bo naprawdę całkiem fajnie to wyszło jak tak sobie jednak myślę :) Podłoga wytrzymaa, latwa w utrzymaniu, ładnie wykonczona
#2017-03-10 09:37:38 

SpecialAgent013

Użytkownik

No to może w takim razie ja się też skusze na takie rozwiązanie? Mam nadzieję, że będę równie zadawolony jak Wy jesteście. Podłoga to jest jednak ważna sprawa w całym budynku no i po prostu musi dobrze wyglądać nie ma innego wyjścia :)
#2017-03-10 11:52:35 

Naszyjnik

Użytkownik

Dlatego mówię, żebyś z tej oferty skorzystał to będziesz miał naprawdę ładną podłogę, w której aż się przeglądać będziesz mógł jak wybierzesz odpowiedni kamień do tego :P Warto taką podłogę, to jest dobra inwestycja ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015