Chcę zakupić napisy na ścianę 3D po polsku, zastanawiam się tylko, co wybrać, polecacie coś?

#2017-03-15 02:26:02 

Mariusz

Użytkownik

Hej, niedlugo otwieram nowy rozdzial w życiu, bo żenie sie i zamieszkamy na swoim, kończę właśnie remont mieszkania i wspólnie z przyszłą zoną chcielibyśmy wybrac napisy na ścianę 3D po polsku, zeby w naszym mieszkaniu zrobiło sie przytulnie, pomozecie coś wybrać?
#2017-03-15 05:19:31 

Ryszardetta

Użytkownik

To moze być bardzo ładna ozdoba, ale wybór napisów na ścianę 3D trzeba dobrze przmyslec powinien byc to jakiś cytat ważny dla Was obojga, o miłości na przykład ostatnio oglądałam takie w sklpie Naklejkomania lubie tam zaglądac, bo zawsze można tam ciekawe ozdoby kupic, które pasują do kazdego wnętrza.
#2017-03-15 06:34:28 

prestydygitatorka

Użytkownik

hej powiedzcie mi o jakich napisach mowa bo kompletnie nie jestem w temacie? za moich czasow tego nie było.
#2017-03-15 08:13:42 

Reynevan

Użytkownik

Jak nie wiesz jak dokładnie wyglądają ozdobne napisy na ścianę 3D po polsku zobacz sobie to na http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d znajdziesz tam nie tylko napisy typu WITAMY, MIŁOŚĆ, ale tez naklejki 3D w ksztalcie motylka, które świetnie sprawdzą sie w pokoju dziewczynek, zobaczysz tez filmik obrazujący jak takie wypukłe napisy w trójwymiarze wyglądaja na ścianie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015