Gdzie znajdę najlepsze ceny My Little Pony?

#2017-03-16 04:40:30 

Mariusz

Użytkownik

Słuchajcie, przejrzałem już multum różnych sklepów i jeśli nie znajdowałem ich w naprawdę… srogich cenach, to były to najczęściej podróbki. Chciałbym jednak kupić mojej córeczce oryginalne zestawy My Little Pony, ale też nie wywalę na to nie wiadomo ile pieniędzy!
#2017-03-16 05:47:38 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Chłopie, to się zdecyduj, czy chcesz kupić dziecku oryginał, który trochę kosztuje, czy wlisz podróbkę? Zresztą, co to za różnica dla dziecka, powiedz Ty mi?
#2017-03-16 06:36:24 

Kroleewna

Użytkownik

Różnica jest zasadnicza. Markowe produkty są certyfikowane, tj do ich wytworzenia używane są produkty nietoksyczne, które są bezpieczne dla dziec. Przy zabawkach podrobionych nigdy nie masz pewności, czy to nie jest jakiś toksyczny plastik, na przykład zanieczyszczony ołowiem. Kiedyś slyszałam o kontenerze klapków ściąganych z Chin, podobno wszystkie były z rakotwórczego tworzywa.
#2017-03-16 07:45:50 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

O kurczę… no to niezła historia… to sama chyba się zreflektuję, jeśli chodzi o zabawki. Ktoś ma jakiś dobry namiar?
#2017-03-16 10:12:06 

Naszyjnik

Użytkownik

Hah… jak się nagle śpiewka zmieniła :) Jak wchodzi zdrowie dziecka w grę, to już się zmienia perspektywa. Ale tak między nami… wcale nie trzeba dużo wydawać, żeby mieć oryginalne zabawki. Ceny My Little Pony są bardzo dobre na przykład na stronie tego sklepu: http://www.ebambini.pl/My-Little-Pony-c1502. A tam masz na bank oryginalne zabawki.
#2017-03-16 11:26:24 

prestydygitatorka

Użytkownik

Nie da się ukryć, że ten sklep ze strony http://www.ebambini.pl/ ma bardzo dobrą ofertę zabawek. Swojego czasu też kupowałam w sklepach sieciowych, a kiedy odkryłam ten sklep internetowy, to raz, że i zaoszczędziłam, dwa, że moje dzieci cieszą się bezpiecznymi, markowymi zabaweczkami ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015