Kto pomoże w transporcie studenckich mebli?

#2017-03-29 03:22:24 

Mariusz

Użytkownik

Właśnie kilka godzin temu otrzymałem super wiadomość, że zostałem przyjęty na wydział prawa na jednej z wyższych uczelni. Kilka spraw udało mi się już zorganizować. Między innymi potwierdziłem wynajem mieszkania, które było już zarezerwowane dla mnie. Teraz muszę ogarnąć jeszcze transport mebli, a jest tego całkiem sporo, bo mieszkam sam na dwóch pokojach i praktycznie wszystko chcuałbym zabrać. Kto mi pomoże w przewózce?
#2017-03-29 06:22:21 

Juk

Użytkownik

Na początkuy to gratulacje. Przyznam szczerze, że mi minęło już prawie dziesięc lat od momentu, kiedy po raz ostatni dowedzałem szkołę. Studia skończyłem z wyróżnieniem...A tak na poważnie, to kwestia transportu tak dużej ilości rzeczy, bo zakłądam, żę przewozić chcesz też meble musi być rozwiązania przez profesjonalną firmę przewozową.
#2017-03-29 08:23:16 

Suohengen

Użytkownik

Jedno jest pewne, że spedycji do tego nie będziesz musiał wynajmować, bo tego rofdzaju pracami zajmuje się firma, która znajdziesz w tym miejscu http://www.profesjonalneprzeprowadzki.net/transport.html i oferuje swoje usługi praktycznie w całym kraju. Odpowiednia flota aut pozwoli przeprowadzić nawet sporych rozmiarów mieskanie.
#2017-03-29 09:20:32 

Mariusz

Użytkownik

No moje może nie jest jakieś olbrzymie, ale tego towaru się trochę nazbierało przez te wszystkie lata. Chcę zabrać jak najwięcej, żeby mieszkanie mogło trafić pod wynajem. Muszę przecież z czegoś opłacać nowe lokum :)))
#2017-03-29 10:13:45 

Reynevan

Użytkownik

Plan jak najbardziej dobry...Również dobry jest namiat na tą firmę od przeprowadzek. To specjalisći w swojej branży, a u mnie przeprowadzali całą firmę. Wszystko trwało nawet krócej niż to sobie zakładaliśmy. Zwłaszcza jeśli chodzi o większe rzeczy byliśmy pod prawdziwym wrażeniem.
#2017-03-29 11:43:04 

prestydygitatorka

Użytkownik

Kiedyś jak się student przeprowadzał do akademika, to co najwyżej się pościel z domu zabierało, a teraz to studenci mają tak dobrze, że całe mieszkania ze sobą wożą. Ale jak ktoś ma takie możliwości to oczywiście nie ma w tym nic złego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015