Chcę ratować małżeństwo, gdzie udać się na terapię rodzinną w Warszawie?

#2017-04-03 22:28:38 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Witajcie, maz mnie zdradzil, ale mowi ze to był jednorazowy skok w bok i chce byśmy byli dalej rodziną, nie wiem czy wybacze mu zdradę, ale mamy małe dzieci i zdecydowalismy ze spróbujemy uratować nasze małżeństwo, gdzie się udac na terapię rodzinną w Warszawie, polecacie jakiś ośrodek?
#2017-04-04 00:07:56 

Kroleewna

Użytkownik

Dla mnie jak facet zradził to koniec po co rotwac cos na siłe?
#2017-04-04 02:37:30 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ja bym zaryzykowała skoro w związku są dzieci i jakieś uczucia, tym bardziej jeśli oboje tego chcecie to jak najbardziej pomocna będzie właśnie terapia rodzinna Warszawa zaprasza do poradni rodzinnej w centrum miasta, na http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-par-malzenstw-warszawa/ dowiesz sie ze z terapii mogą skrzystac małżeństwa, jak i pary w nieformalnych zwazkach, także te homoseksualne.
#2017-04-04 04:53:03 

Mysliwy

Użytkownik

Kiedys tego niebylo i rozwdow tez nie było a ludzie jakos żyli, teraz ludzie się szybko żenią i rowne szybko rozwodzą, co za czasy.
#2017-04-04 07:07:47 

1A9N8N2A

Użytkownik

Skoro chcą isc na terapię rodzinną to chyba chcą walczyc o związek no nie? Warto spróbować ale terapia rodzinna w warszawskim ośrodku to dopiero początek i dużo czasu minie zanim uda się odbudowac Wam relacje, ale z pomocą terapeuty jest to możliwe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015