Czy polecacie aplikację dla restauracji?

#2017-04-03 23:32:26 

prestydygitatorka

Użytkownik

Cześć. Prowadzę swoją restaurację już kilka dobrych lat. Działamy w dużym mieście, więc nie mamy problemu z klientami. Chciałabym jednak rozszerzyć swoją działalność, żeby pozyskać jeszcze więcej klientów i ułatwić niektórym możliwość skosztowania jedzenia. Ostatnio znajomy doradził mi takie rozwiązanie, jak aplikacja dla restauracji i zastanawiam się, czy ktoś z Was ma, korzysta i mógłby napisać coś więcej? Bardzo mnie to interesuje.
#2017-04-04 00:23:04 

Kroleewna

Użytkownik

Ja założyłam coś takiego dla swojej firmie cateringowej. Stwierdziłam, że taka aplikacja może znacznie ułatwić zamawianie potraw moim klientom. U mnie się sprawdziło, bo prowadziłam firmę jednoosobową. I nie byłam w stanie obsługiwać gości i przygotowywać jedzenie, więc mogą teraz zamawiać przez aplikację.
#2017-04-04 01:35:01 

Mariusz

Użytkownik

Moim zdaniem trzeba iść z duchem czasu i taka aplikacja dla restauracji to świetny pomysł. Co najważniejsze, dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu masz różne możliwości wykorzystania aplikacji. Możesz wgrać menu i umożliwić klientom zamawianie jedzenia przez aplikację. Więcej przeczytasz tutaj: http://profesjonalne-strony.com/aplikacja-dla-restauracji.html, a ta sama firma też zaprojektuje też Ci aplikację. Możesz dostosować ją do tego, czego potrzebujesz.
#2017-04-04 04:00:38 

Juk

Użytkownik

Moim zdaniem fajną opcją jest też umożliwianie płatności online przez aplikację. Składasz zamówienie i od razu płacisz, to bardzo wygodne.
#2017-04-04 04:52:48 

prestydygitatorka

Użytkownik

Myślicie, że wiele osób korzysta z takich aplikacji? Będzie to dla mnie wygodne?
#2017-04-04 07:34:50 

tomaszWAR

Użytkownik

Oczywiście, że tak! Dla Ciebie oznacza to więcej potencjalnych klientów, a dla nich przede wszystkim wygodę, bo wszystko mogą zrobić za pomocą telefonu. Wydaje mi się, że niewielkie koszty miesięczne utrzymania tej aplikacji szybko Ci się zwrócą.
#2017-04-04 09:49:38 

VestA

Użytkownik

Powiem Ci, że ja obawiałam się czegoś takiego, ale też chyba zdecyduje się na aplikację. Coraz więcej osób korzysta teraz tylko ze smartfonów. Co więcej, masz wszystko pod rękę, bo aplikacja na pewno nie jest trudna w obsłudze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015