Znacie jakiegoś dobrego fotografa ślubnego z Łodzi, który przygotowuje reportaże?

#2017-04-14 01:35:11 

tomaszWAR

Użytkownik

Cześć! Słuchajcie, ostatnio bardzo spodobała mi się opcja wykonania coś na kształt reportażu z dniu mojego ślubu, który zbliża się wielkimi krokami. Widziałem tego typu albumy u kilku znajomych i jest to super sprawa, przekrój dosłownie całego dnia, od przygotowań, przez wizytę u rodziców i ślub a kończąc na ostatnich chwilach wesela. Wiecie kto w Łodzi podejmuje się tego typu wyzwań i robi to naprawdę solidnie?
#2017-04-14 03:50:02 

klepsydra

Użytkownik

Fajnie w ogóle, że zdjęcia tak bardzo wracają do łask. Jeszcze nie tak dawno temu ważniejsze były te całe filmy z niby to zabawnymi wstawkami…ja tam tego nie rozumiem, nie ma to jak dobre zdjęcia. Też mamy taki reportaż i super sprawa, niestety jednak fotografa Ci nie polecę, ja z innego rejonu Polski.
#2017-04-14 04:53:44 

Reynevan

Użytkownik

Według mnie godna uwagi jest firma Fotograf Maciaszczyk. Ten człowiek naprawdę ma talent, doskonale potrafi uchwycić sytuację, a uwierzcie, to nie jest proste na ślubach i weseach, gdzie w jednej sekundzie potrafi dziać się wiele ważnych rzeczy. Jest niedrogi, a usługi są kompleksowe.
#2017-04-14 07:00:52 

tomaszWAR

Użytkownik

A coś słyszałem właśnie o tym fotografie. Wiecie coś więcej na jego temat może? Zależy mi właśnie na zdjęciach, podobnie jak Koleżanka wyżej uważam, że film to dno i nie warto w ogóle się w to bawić.
#2017-04-14 08:50:44 

viSor

Użytkownik

Sporo informacji o tym fotografie znajdziesz po prostu tutaj http://www.maciaszczyk.info/o-mnie/. Ja również uważam, że jak najbardziej osoba gdna polecenia. Jest naprawdę dobrym fotografem ślubnym w Łodzi mającym świetnej klasy sprzęt, ale najważniejsze jest oczywiście to, że ma prawdziwy talent do tej roboty. Zdjęcia są przepiękne, mega naturalne, bez żadnego tam pozowania i sztucznego ustawiania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015