Jak rozpoznać czy dziecko jest uzależnione od internetu? I gdzie się zgłosić po pomoc jeśli jest?

#2017-04-14 01:11:14 

VestA

Użytkownik

Jestem prawie pewna, że moja córka jest uzależniona od internetu… Chciałabym jednak dowiedzieć się od was czy macie z czymś takim doświadczenie i możecie mi powiedzieć jakie są objawy dokładnie? Już sama nie wiem czy nie wyolbrzymiam tematu…
#2017-04-14 03:28:45 

1A9N8N2A

Użytkownik

Zajrzyj sobie tutaj: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/objawy-uzaleznienia-internetu/ i poczytaj o różnych objawach i zastanów się czy u twojej córki to widać. Bo to trudna sprawa do określenia jest, łatwo się jednak pomylić, bo w dzisiejszych czasach wszyscy bardzo dużo czasu spędzamy w sieci… Ale oni są specjalistami w leczeniu uzależnień i naprawdę się na to znają, wiec ta rozpiska może ci pomóc.
#2017-04-14 05:05:48 

VestA

Użytkownik

O, dziękuję Ci bardzo, rzeczywiście jest bardzo pomocna, bo wszystko jest czytelnie i jasno rozpisane. Dzięki.
#2017-04-14 05:23:40 

1A9N8N2A

Użytkownik

Nie ma za co. Jeśli okazałoby się jednak, że twoja córka cierpi na uzależnienie od internetu to polecam ci zgłosić się do nich. Ja też nie byłam pewna czy dobrze to rozpoznaję, ale właśnie ta rozpiska mi pomogła, moja koleżanka z pracy poleciła mi ten sposób i poleciła też żebym w razie potrzeby zgłosiła się do tej kliniki po pomoc. Potrzeba taka niestety zaszła, ale na szczęście udało się im nam pomoc i znowu mój syn jest radosny i wrócił do rzeczywistości, a nie tylko ten internet i internet…
#2017-04-14 07:47:10 

VestA

Użytkownik

Aha, aha. Rozumiem, czyli polecasz ich usługi?
#2017-04-14 09:15:39 

1A9N8N2A

Użytkownik

Jak najbardziej. Przeprowadzają terapię indywidualną i grupowa, odpowiednio dobierają wszystko do stopnia zaawansowania uzależnienia i do samego podejścia dziecka. Tak więc bardzo fajnie wszystko załatwiają, można na nich polegać, zawsze cię informują o wszystkich postępach. Nam bardzo pomogli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015