Identyfikacja wizualna – szukam kogoś kreatywnego.

#2017-04-26 20:34:48 

Mariusz

Użytkownik

Witam wszystkich. Kilka dni temu objąłem funkcje prezesa naszej rodzinnej firmy i zamierzam poprawić trochę to jak ludzie widza nasze produkty. Działamy tylko w naszym regionie kraju, ale szukam kogoś kto fajnie i kreatywnie potrafi podejść do takiego tematu. Jeżeli macie kogoś sprawdzonego to dajcie jakiś link.
#2017-04-26 21:10:12 

Kroleewna

Użytkownik

Hej. Możesz powiedzieć na czym by ci zależało? Pytam czy mają to być większe zmiany jak nowe logo, strona internetowa, reklamy i opakowania czy jeszcze inny zakres? Chętnie przestawię ci moją ofertę więc skontaktowałam się także przez prywatna wiadomość ;)
#2017-04-26 23:57:35 

Mariusz

Użytkownik

Dokładnie jak mówisz, trzeba zmienić stronę, wszystkie etykiety na produktach, i wszystko co z tym związane ale to nie rozmowa żeby tutaj na forum pisać ;)
#2017-04-27 00:42:06 

Reynevan

Użytkownik

Jeżeli mogę ci polecić jakąś sprawdzoną agencję to wejdź na http://wojsmedia.com.pl/. Ekipa zajmuje się produkcją reklam, brandingiem i jeszcze wieloma innymi rzeczami. Jeżeli zależy ci na dobrym wizerunku i odbiorze od klientów to polecam ;)
#2017-04-27 02:55:23 

ALekSAndRA

Użytkownik

Jest sporo fajnych agencji u nas w kraju. Akurat jeżeli chodzi o kreatywność itp. to Polacy naprawdę są na wysokim miejscu. Wysyłam ci kilka linków w pw, są to agencje które moim zdaniem liczą się w branży i warto się do nich zgłosić. Sama działam jako grafik więc wiem mniej więcej ;)
#2017-04-27 04:21:20 

Reynevan

Użytkownik

Tutaj masz dokładny link http://wojsmedia.com.pl/oferta/branding do oferty. Dostępny jest pakiet full service gdzie właśnie firma robi całą identyfikację od początku do końca. Sam właśnie zastanawiam się nad zmianą kilku rzeczy u mnie w firmie i chyba się do nich zgłoszę za niedługo.
#2017-04-27 07:12:07 

VestA

Użytkownik

Współpracuję z agencja reklamową z Poznania, zajmują się tworzeniem stron internetowych, grafik na potrzeby reklam i innych rzeczy. W wiadomości prywatnej masz link do portfolio to możesz sobie wszystko zobaczyć w razie czego to zapraszam do kontaktu ;) Chętnie ustalę wszystkie szczegóły.
#2017-04-27 08:22:19 

Mariusz

Użytkownik

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zaraz zobaczę co firmy oferują i wybiorę coś co najbardziej wpadnie mi w gust ;) Mimo wszystko chciał bym żeby to było zrobione raz a porządnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015