Dobra pielęgniarka w Gdańsku

#2017-05-02 03:05:13 

Afrodyta

Użytkownik

Witam, szukam dobrej pielęgniarki w Gdańsku. Chcę znaleźć kogoś ze wszystkimi potrzebnymi kwalifikacjami, tak aby móc oddać w jego ręce kogoś bliskiego.;) może macie jakieś namiary? Najlepiej z uzasadnieniem dlaczego warto się tam właśnie zgłosić.
#2017-05-02 05:32:28 

Gabriela7

Użytkownik

oj tak, wiem o co ci chodzi.;) zawsze jakoś tak bardzo podejrzanie patrzyłam na personel medyczny, bo nasłuchałam się wielu przykrych historii o zaniedbaniach i o tym jak to zamiast pomóc zaszkodzili pacjentowi… kiedy mój brat poważnie zachorował i zaczęłam mu pomagać, robiłam bardzo ostre selekcje. Na szczęście znalazłam w Trójmieście dobrą ofertę i przemiłą pielęgniarkę, która się bratem zajęła.:)
#2017-05-02 07:01:38 

Afrodyta

Użytkownik

A gdzie znalazłaś? Właśnie o to mi chodzi gdzie. Bo podejrzewam, że jest możliwe znalezienie fachowca, nie wiem tylko gdzie się kryją takie osoby.
#2017-05-02 07:15:54 

Gabriela7

Użytkownik

przepraszam, zapomniałam Ci podać namiarów.;) To centrum usług pielęgniarskich na Staromiejskiej, na stronie internetowej http://medami.pl/centrum-uslug-pielegniarskich/ możesz zapoznać się z ich ofertą. Jeśli jest Ci potrzebna doświadczona pielęgniarka w Gdańsku, na pewno chętnie pomogą.:)
#2017-05-02 07:50:47 

Juk

Użytkownik

Również polecam usługi pielęgniarskie MEDAMI, bardzo sympatyczna i empatyczna kadra. Od razu zajęli się naszą babcią i wreszcie nie było żadnych problemów. Przy okazji mają też tam świetną poradnię leczenia ran i laboratorium, gdzie sam co jakiś czas z żoną robię badania profilaktyczne. Chcemy żyć w zdrowiu.:)
#2017-05-02 08:04:56 

Afrodyta

Użytkownik

Dzięki za konkrety! W sumie też by mi się przydały jakieś badania profilaktyczne, nie pamiętam kiedy ostatnio miałam coś takiego…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015