Godny polecenia dom pogrzebowy w Katowicach poszukiwany

#2017-05-23 03:19:00 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Witam…. Smutne wydarzenie miało miejsce w moim życiu i niestety razem z mężem musimy pochować jego mamę. On jest w bardzo złym stanie i szoku i wcale mu się nie dziwie i rozumiem to w stu procentach dlatego postanowiłam wziąć organizację pogrzeby na siebie… Nie chcę go w tej kwestii zawieźć, myślę sama, że piękny pogrzeb to ważna sprawa, bo należy pożegnać godnie każdego kto odszedł, a już na pewno tak wspaniałego człowieka jakim była moja teściowa… dlatego chciałabym was prosić o pomoc w znalezieniu dobrego domu pogrzebowego w Katowicach. Możecie mi coś polecić? Wiem, że temat dość dołujący i smutny, ale takie rzeczy się zdarzają i na pewno ktoś tu może coś polecić…
#2017-05-23 05:45:07 

Kroleewna

Użytkownik

Ojej, to bardzo smutna sprawa rzeczywiście. Pogrzeby są straszne, ja to najchętniej bym ich nie wyprawiała, bo człowiekowi tak smutno jest wtedy i źle, aAle z drugiej strony masz rację, że należy godnie zmarłego pożegnać, eh. No i wtedy właśnie okazja jest na pożegnanie, ale sama nie wiem, ja nigdy nie mogę się uspokoić na pogrzebach i płakać chce ciągle… Ale dobrze, że mąż ma ciebie i że mu chcesz pomóc w tym.
#2017-05-23 08:09:11 

SpecialAgent013

Użytkownik

No to prawda, szczęściarz z męża twojego że sam nie musi teraz nagle się tym zajmować skoro nie jest na siłach. A jeśli chodzi o naprawdę dobry dom pogrzebowy to polecam Ci zajzeć tutaj: http://www.sacrumpogrzeby.pl/galeria.html. Oni mają naprawdę kompleksowe usługi pogrzebowe na bardzo wysokim poziomie. Można im w tej kwestii zaufać, niestety mieliśmy okazję ich wypróbować już trzy razy aż i naprawdę polecam, bo w tych ciężkich chwilach przyda się ktoś, kto się zna na sprawie i pomoże zorganizować piękny pogrzeb, godny dobrego człowieka, którego się żegna.
#2017-05-23 09:11:32 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Dziękuję bardzo za pomoc i miłe słowa… Mam nadzieję, że rzeczywiście okażą się pomocni.
#2017-05-23 11:33:29 

SpecialAgent013

Użytkownik

Zapewniam, że na pewno. Ja już przejrzałem naprawdę sporo ofert takich miejsc i jak na moje jeśli potrzebny jest dobry dom pogrzebowy Katowice to tylko http://www.sacrumpogrzeby.pl/. Naprawdę, bardzo pomagają i wszystko organizują tak żeby było naprawdę piękne i godne pożegnanie bliskiej osoby. Jak na pogrzeb to naprawdę wspaniała rzecz.
#2017-05-23 12:35:53 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Mam nadzieję, dziękuję bardzo za pomoc…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015