Kto robi zdjęcia panoramiczne uzębienia w okolicach Gdańska?

#2017-05-29 22:41:04 

Mariusz

Użytkownik

Przez długi czas miałem duży problem z pojawiającą się próchnicą. Korzystałem z naszego narodowego funduszy i chodziłem regularnie na wizyty ale cały czas problem nawraca. Ostatnio słyszałem że dobrym krokiem jest zrobienie takiego zdjęcia. Ma ktoś może z tym doświadczenie i da mi namiary gdzie mogę coś takiego zrobić?
#2017-05-29 23:52:38 

Mysliwy

Użytkownik

Hm, z tego co wiem to jeżeli chodzi o zęby to zdjęcie panoramiczne w Gdańsku robi firma ze strony http://www.dentico.eu/uslugi/radiowizjografia/. Bardzo polecam ten zakład bo mają tam nowoczesny sprzęt i ludzie którzy tam pracują wiedza chyba wszystko o zębach :) Korzystam i jestem bardzo zadowolony.
#2017-05-30 01:52:30 

prestydygitatorka

Użytkownik

Byłam na wizycie właśnie u nich i pani zaproponowała wykonanie takiego zdjęcia. Według jej opinii da to bardzo dobry obraz po leczeniu kanałowym. Wtedy będziemy wiedzieć jak zostały wypełnione kanały i czy wszystko jest w porządku. Wizytę mam za dwa tygodnie.
#2017-05-30 04:29:54 

ALekSAndRA

Użytkownik

Również słyszałam o takim zabiegu tylko ciężko znaleźć coś takiego żeby skorzystać z refundacji. Ma ktoś może pojęcie czy jest tutaj gdzieś gabinet który ma podpisana umowę z funduszem i wykonuje takie zdjęcia?
#2017-05-30 07:08:19 

Naszyjnik

Użytkownik

Szczerze mówiąc to na twoim miejscu wolał bym wydać pieniądze na prywatną wizytę bo jakoś mam złe wspomnienia z normalnymi gabinetami stomatologicznymi. Wysłałem namiary na pracownię gdzie wykonują zabiegi estetyczne i tam właśnie mają to w ofercie.
#2017-05-30 08:13:37 

Mariusz

Użytkownik

Właśnie zadzwoniłem i umówiłem się na przyszły tydzień. Akurat miałem fart bo pani miała wolny termin bo jeden pacjent zrezygnował. Zobaczymy co to pomoże i na pewno dam znać o tym na forum :)
#2017-05-30 10:00:14 

1A9N8N2A

Użytkownik

Ja wykonywałam protezy w DentiCo. Bardzo dobra obsługa i przy okazji dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Jako że znam osobiście panią Magdalenę to powiedziała mi troche na ten temat i teraz już wiem gdzie pójdę następnym razem :P
#2017-05-30 11:51:55 

prestydygitatorka

Użytkownik

Wiem, że nie zawsze są środki na to żeby iść prywatnie, ale szczerze mówiąc to patrząc na to jakie są kolejki to chyba szybciej uda ci się uzbierać pieniądze na wizytę niż dostaniesz się do normalnego dentysty :P Ja po kilku telefonach jak dowiedziałam się na kiedy termin to zrezygnowałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015