Jakiej ceny za pranie tapicerki samochodowej z wina można się spodziewać?

#2017-05-30 00:37:06 

Naszyjnik

Użytkownik

Cześć. Jak już widać po tytule mam problem bo cała tylna kanapa zalała się winem. Proszę o nie pisanie o domowych sposobach bo nie jest to powierzchowna plama a głeboko wniknięty alkohol. Do tego jasny materiał.. Czy w ogóle da się to w jakiś sposób wyczyscic i ile taka usługa kosztuje? Będę wdzieczny za pomoc i pozdrawiam.
#2017-05-30 01:16:00 

VestA

Użytkownik

Połączenie alkohol i samochód brzmi bardzo źle. Wolę nie wiedzieć jak do tego doszło, a wracając do tematu plam z wina nie doczyścisz i już. Wielu próbowało i kończy się na jakiś ładnych pokorwcach na fotelach które ładnie maskują plamy.
#2017-05-30 03:00:54 

Naszyjnik

Użytkownik

Wiem że dziwnie to wygląda ale wiozłem wino na wesele i sam nie wiem jak to się stało że jedna z butelek pękła. Smród był niesamowity, modliłem się żeby policja mnie nie zatrzymała bo trudno byłoby się z tego wytłumaczyć :P. Trochę mnie zmartwiłaś bo nie o to mi chodzi żeby zasłaniać plamy. Na pewno nie da się nic z tym zrobić?
#2017-05-30 05:05:14 

Suohengen

Użytkownik

Oczywiście że się da. Przy dzisiejszej technologii można pozbyć się niemal każdego zabrudzenia. Z drugiej strony mało jest zakładów oferujących profesjonalne pranie tapicerki samochodowej cennik do takiego z którego ja bym skorzystał masz tu - http://ecomyjnia-poznan.pl/cennik/. Moja żona była u nich już chyba z 10 razy z najróżniejszymi plamami i szczerze musze przyznać że byłem pod wrażeniem. Też myślałem że są plamy których niczym nie ruszysz a jednak potrafią sobie nawet z tym poradzić. Pozdrawiam.
#2017-05-30 06:07:52 

Naszyjnik

Użytkownik

Czyli są szanse że z winem tez sobie poradzą :). Takich wieści mi trzeba, dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam!
#2017-05-30 08:02:02 

Ryszardetta

Użytkownik

Hejka, też byłam kilka razy w ecomyjnia-poznan.pl i jestem zadowolona z poziomu usług i cen. Radzą sobie z nawet bardzo zaniedbanymi tapicerkami, plama od wina również u mnie się zdarzyła a dziś nie ma po niej śladu. Pojedź, pogadaj i będziesz wiedział co dalej. Ze swoich doświadczeń mogę powiedzieć że raczej nie będzie problemu.
#2017-05-30 09:07:34 

Naszyjnik

Użytkownik

Dziękuję bardzo za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Nie spodziewałem się takiego odzewu :).
#2017-05-30 11:55:21 

Ryszardetta

Użytkownik

Od tego mamy fora. Nie toleruję kiedy ktoś odsyła mnie do przegladarki albo pisze ze już ktoś kiedyś o tym pisał. Nie ma za co dziekowac bo to cos normalnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015