Jak powinny wyglądać kursy BHP w Poznaniu?

#2017-06-08 07:31:31 

SpecialAgent013

Użytkownik

hej wszystkim forumowiczom.;) mam pytanie z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy… jak powinien wyglądać dobry kurs? Na co zwracacie uwagę i jak nie naciąć się na pseudofirmę szkoleniową? Dajcie proszę jakieś komentarze, podzielcie się opiniami… Jak ktoś zna porządne firmy z Poznania też się można dzielić.
#2017-06-08 08:27:49 

SpecialAgent013

Użytkownik

przede wszystkim trzeba uważać na firmy, o których w zasadzie nic nie wiadomo. Najlepiej jak firma ma szerszy profil, nie tylko robi same szkolenia, wtedy łatwiej jest sprawdzić jej wiarygodność. Poza tym nie dałbym się nabrać na jakieś oferty bazarkowe, gdzie się przekrzykuje, że tu najtaniej i jeszcze łopata albo taczka gratis. Ma być profesjonalnie.
#2017-06-08 10:37:25 

Mariusz

Użytkownik

z łopatą dosadnie powiedziane, ale kolega ma rację, musi być konkret.:D polecam sprawdzić sobie ofertę tej firmy, mają fajne propozycje: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kursy-bhp/ i na pewno można liczyć na ich kursy BHP Poznań chyba nie ma lepszej oferty.;) poza tym zajmują się bhp kompleksowo i robią też przydatne analizy, można skorzystać.
#2017-06-08 11:47:56 

VestA

Użytkownik

hmm, na pewno bardzo ważny jest poziom przygotowania prowadzącego. Mam alergię na prowadzących, którzy zamiast opowiadać o tym co trzeba mówią o swoich wakacjach, teściowej i tak dalej…;/
#2017-06-08 13:48:52 

Naszyjnik

Użytkownik

no to faktycznie bywa zmorą.:D jeszcze jest dobrze jak dygresja trwa chwilkę i ma tylko rozluźnić atmosferę, a co innego jak rozprasza od tematu i nic nie wnosi…
#2017-06-08 14:45:51 

VestA

Użytkownik

na studiach często tak miałam i to było straszne, bo weź podejdź potem do egzaminu jak nic nie zostało omówione oprócz teściowej i wakacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015