Jaka lampa dla chłopca 3 lata będzie najlepsza?

#2017-08-03 22:48:17 

Naszyjnik

Użytkownik

Jaką lampę do pokoju 3-letniego chłopca wybrać? Chciałbym uniknąć czegoś poważnego i pójśc w kierunku typowo dziecięcego motywu. Skoro to pomieszczenie dla dziecka to nie ma sensu wstawiać takich rzeczy jak do każdego innego pokoju prawda? Będę wdzięczny za namiary na sklepy z oświetleniem dla dzieci jesli takie w ogóle są, a jeśli nie to może ktoś w innym sklepie coś widział i pomoże?
#2017-08-04 01:08:09 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Wiesz co, są takie sklepy np BC Lux International ale musiałbyś wejść na ich strone i poszukać czegoś typowo dla siebie bo asortyment jest na tyle duży że nie jestem w stanie niczego konkretnego ci polecić. W każdym razie jest to dobry i polecany sklep online w którym na pewno coś znajdziesz.
#2017-08-04 03:39:57 

Naszyjnik

Użytkownik

A mógłbym prosić przynajmniej jakiś link do strony sklepu? Dzięki.
#2017-08-04 04:02:30 

prestydygitatorka

Użytkownik

Również proszę o link bo nie mogę znaleźć po nazwie. Mogłabyś napisać czy lampy są dobrze wykonane i bezpieczne dla dzieci? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2017-08-04 06:53:38 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Proszę: http://www.bcluxinter.com/pokoj-chlopca.html, tu na pewno znajdzie się jakaś lampa dla chłopca. Wybór jest duży i bardzo róznorodny wiec na pewno znajdziesz coś co wpisze się w zainteresowania malucha. Lampy są solidne i mocne, nie ma nawet szansy żeby coś odpadło, albo w jakikolwiek inny sposób było zagrożeniem dla dziecka. Propos zagrożeń pamiętajcie żeby komody i szafki przykręcić do ścian koniecznie.
#2017-08-04 09:11:13 

Naszyjnik

Użytkownik

Dziękuje za informacje, co do szafek czemu każesz przykręcać?
#2017-08-04 09:52:09 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Nie każę a zalecam. Z tego powodu że jak dzieci już chodzą albo nawet raczkują to wystarczy chwila nieuwagi i szafka może zostać przewrócona przez dziecko na siebie. Często się to zdarza bo meble są lżejsze niż kiedyś i bardziej wywrotne. Pamiętajcie o tym bo u mnie w rodzinie był taki przypadek.
#2017-08-04 11:13:25 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ojej, mam nadzieje że nic sie nie stało? Brzmi to strasznie, a rzeczywiście tak jak piszesz dzisiejsze szafki są lekkie niestabilne i trochę źle zaprojektowane.
#2017-08-04 12:21:24 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Na szczescie nie bo matka w pore przybiegła a szafka przewróciła się tak że nawet nie dotknela dziecka ale moze byc roznie dlatego trzeba bardzo uwazać. Pozdrawiam i mam nadzieje ze to co napisałam bedzie pomocne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015