Znacie jakiś smaczny catering dietetyczny z dostawą w Katowicach czy nie bardzo?

#2017-08-23 01:58:46 

Afrodyta

Użytkownik

Hejka, rozglądam się za jakimś sprawdzonym dostawcą posiłków, takich z dowozem. Zależy mi na tym bo mam uczulenie na laktozę i co za tym idzie pewnych rzeczy jeść nie mogę. Firma co dostarcza obiady u mnie w biurze nie daje możliwości personalizacji menu więc chcę się żywić odrębnie...
#2017-08-23 02:56:33 

Mariusz

Użytkownik

Alergie pokarmowe to jest nieciekawa sprawa. Mam nadzieję, że nie przybrała u Ciebie ostrej formy. Nie siedzę w ogóle w tematach cateringowych ale w XXI wieku znając życie jakaś opcja się znajdzie :)
#2017-08-23 04:32:12 

ALekSAndRA

Użytkownik

Ostatecznie możesz przecież szykować sobie posiłki bez laktozy sama. Wiem że to zabiera czas ale skoro sytuacja jest jaka jest to może lepiej wziąć sprawy we własne ręce?
#2017-08-23 06:04:06 

VestA

Użytkownik

Na 100 procent wiem że Smaczna Paczka ma w ofercie dietę bez laktozy więc jak wykupisz sobie tam abonament to będą Ci codziennie przywozić fajny pakiet żarełka :) Mi bardzo smakują ich dania.
#2017-08-23 07:55:50 

tomaszWAR

Użytkownik

Widzę że coraz bardziej popularni się robią a myślałem że jestem w awangardzie zdrowego żywienia :) Zerknij sobie na ofertę - https://www.smacznapaczka.pl/catering-dietetyczny-katowice/. Naprawdę solidny dostawca. Jak robią menu bez laktozy czy glutenu to nie ma żadnej lipy. To jest pozytywne bo dotąd jak był niezbędny catering dietetyczny z dostawą Katowice raczej nie rozpieszczały.
#2017-08-23 08:55:34 

viSor

Użytkownik

Jest dziś bardzo szeroki rynek bo i popyt na usługi cateringowe typu premium jest duże. Trudno chyba by w takim mieście jak Katowice nie było możliwości zamówienia posiłków skrojonych do diety.
#2017-08-23 10:40:31 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ja miałam kiedyś problem z tolerancją laktozy ale to już przeszłość. Odczulenie pomogło, ale znam problem dość dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015