Interesują mnie dzieci fatimskie i ich historia – gdzie szukać zwięzłego opracowania?

#2017-08-24 00:03:27 

Gabriela7

Użytkownik

Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej na temat Fatimy i niezwykłych zdarzeń jakie miały tam miejsce. Historia dzieci fatimskich intryguje zapewne wiele osób więc może polecicie mi jakieś miejsce w sieci gdzie mogłabym trochę o tym poczytać? Będę naprawdę wdzięczna za wszelkie rzeczowe podpowiedzi. Pozdrawiam, z Bogiem.
#2017-08-24 00:17:27 

Mariusz

Użytkownik

Temat jest dość szeroko omówiony w licznych książkach. Na pewno warto do nich sięgnąć, ponieważ są tam pewne treści jakich zapewne nie uda się znaleźć w internecie. Choć i w nim pewnie sporo napisano o objawieniach.
#2017-08-24 02:51:16 

Mysliwy

Użytkownik

Zgadzam się z autorką wątku że jest to fascynująca tematyka. Chyba jedno z bardziej niezwykłych objawień jakie kiedykolwiek zostały opisane. I fakt, że Maryja wybrała te proste dzieci... Niezwykłe.
#2017-08-24 05:25:57 

1A9N8N2A

Użytkownik

Kiedyś sporo czytałam na ten temat, warto pamiętać przy tym że Jan Paweł II bardzo poważał fatimskie objawienia. Myślę że były mu bliskie osobiście choćby z racji tego że wśród tajemnic fatimskich były wątki związane z zamachem...
#2017-08-24 05:37:43 

Juk

Użytkownik

Z pewnością przeczytanie jakiejś książki poświęconej objawieniom nie byłoby złym pomysłem. Oczywiście pewnie jak w każdym temacie tak i tu jakoś pozycji dostępnych jest poważnie zróżnicowana.
#2017-08-24 07:19:44 

VestA

Użytkownik

Ja tu znalazłam bardzo zgrabne opracowanie tematu: http://wydawnictwojut.pl/objawienia-fatimskie/. Moim zdaniem dzieci fatimskie to jedna z największych tajemnic religijnych i nie do końca jeszcze wszystkie kwestie zostały powiedziane. Tutaj ładnie o tym napisali plus samo wydawnictwo ma szereg ciekawych pozycji w swoim asortymencie – w sam raz dla osób zainteresowanych tematyką duchową a jak widzę jest takich ludzi niemało.
#2017-08-24 09:46:21 

viSor

Użytkownik

Miałem okazję być w Fatimie na pielgrzymce diecezjalnej. Wspaniałe doświadczenie duchowe, jak dla mnie porównywalne jedynie z wizytą w Medjugorie.
#2017-08-24 11:08:38 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ja mam nadzieję, że kiedyś uda mi się odwiedzić Fatimę. Jest na pewno miejscem szczególnego rodzaju, bardzo mocno wpisanym w historię Kościoła na naszym kontynencie. Poczytać o tym też nie zawadzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015