Ciekawią mnie ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu, czy jest drogo itp.

#2017-08-28 05:07:17 

Naszyjnik

Użytkownik

Myślę że przyszedł czas na konkretny remont u mnie w domu. Nie chcę jednak bawić się z żadnymi własnymi koncepcjami bo się po prostu nie znam i nie chcę się skompromitować przed gośćmi ;) To w takim układzie wolę zapłacić architektowi wnętrz. Pytanko mam do Was – czy macie jakąś orientację w cenach?
#2017-08-28 07:11:55 

Mariusz

Użytkownik

Kurczę, ja już dawno nie robiłem remontu i pojęcia nie mam jak takie usługi wypadają cenowo. Ale wiem za to że coraz częściej ludzie zwracają się z takimi tematami do fachowców co w sumie nie dziwi.
#2017-08-28 08:10:26 

ALekSAndRA

Użytkownik

Tak mi się wydaje teraz że ja popełniłam błąd urządzając wnętrza samodzielnie. Znajome z pracy też wzięły sobie architektów i są zachwycone efektami ich pracy.
#2017-08-28 09:19:59 

Reynevan

Użytkownik

Gdybym mógł coś sugerować to MO Architekci dają radę. Bardzo kompetentna pracownia i zaskakująco tania na tle innych jakie w mieście działają.
#2017-08-28 10:25:34 

1A9N8N2A

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą wyżej, znam ich i bardzo jestem zadowolona. Odnośnie cen, to wszystko jest indywidualnie wyceniane, zobacz sobie: http://www.mo-architekci.pl/cennik/. Muszę jednak powiedzieć że ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu nie są już takie jak kiedyś. Poszły w dół i to znacznie. Akurat ta pracownia dostosowuje cennik do charakteru wnętrza więc jak ktoś ma prosty układ zapłaci mniej, logiczne. U mnie było trochę kombinowania ale i tak nie wyszło drogo.
#2017-08-28 12:57:13 

Suohengen

Użytkownik

Patrzę sobie na swoje mieszkanie i w sumie to bardzo by się przydało nieco odświeżyć, nawet bardziej niż nieco. Kto wie, może też zdecyduję się na tę pracownię skoro taka uznana.
#2017-08-28 13:09:42 

Mysliwy

Użytkownik

Rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz jest naprawdę wiele. Nic tylko mieć pieniądze i inwestować w swoje domy i mieszkania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015