Poduszki relaksacyjne, jakie poduszki relaksacyjne wybrać?

#2017-11-20 21:24:28 

Afrodyta

Użytkownik

Witam was moi kochani forowicze, przychodzę tutaqj do was z prośbą o radę i pomoc, gdyż poszukuję poduszek relaksacyjnych dla mojej ukochanej mamy, która jest już osobą starszą niestety i w szczególności po ostatniej operacji serca, ktora musiala mama miec wykonaną z uwagi na zastawki, które trzeba było u niej wymienic i nie czuła sie ona zbytnio dobrze, zaczeła miec problemy ze snem jak juz uda jej sie wreszcie zasnac, to budzi sie co kilka- kilkanaście minut i znowu musi meczyc sie zeby jeszcze raz zasnac. Przeszłyśmy już przez etap jakis lekow nasennych, ale one źle wplynely na zdrowie mojej mamy wiec postanowilysmy, ze nie bedzie ich juz brac. Wie ktoś może gdzie mogłabym zakupić taka poduszke dla mamy moze ona jej pomoze.
#2017-11-20 23:01:40 

1A9N8N2A

Użytkownik

Hej, współczuje twojej mamie, ponieważ zawsze uważałam, że najgorzej, to jest jak xczłowiek nie może się porządnie wyspać, bo chyba każdy wie, że podczas kiedy człowiek śpi, to regeneruje siły i wgl. zachodzi bardzo wiele ważnych dla organizmów procesów naprawczych i regenerujących no, ale jak łatwo się domyślić jak ktoś nie spi to nie dosc, ze chodzi pol zywy, to te wazne procesy go omijaja. Moja córka w zeszłym roku przed matura miala ten sam problem, to znaczy byla tak zestresowana ze na 2 tygodnie przed matura zaczela miec tego typu problemy i ja kupilam jej poduszkę relaksacyjna z tej strony: https://wyprawkowy.pl/poduszki-relaksacyjne-412 i mojej córce pomogło.
#2017-11-21 00:27:53 

Afrodyta

Użytkownik

Dzięki :)
#2017-11-21 02:40:59 

1A9N8N2A

Użytkownik

Nie masz mi milutka za co wogule dziękować cała przyjemność jest po mojej stronie :))
#2017-11-21 04:31:12 

Afrodyta

Użytkownik

I tak jestem wdzięczna, a wiesz może czy mają oni duży wybór jeśli chodzi o wzornictwo i kolorystyka, gdyż moja mamusia zawsze wszystko musi miec dobrze dobrane od filiżanki do herbate, po pościel wiec nie zacznie na niej spac jak nie bedzie wizualnie pasowala do koldry i poduszek... no sama rozumiesz.
#2017-11-21 05:23:46 

VestA

Użytkownik

Sorki, że się tak, że tak powiem wcinam, ale też chciałabym zamówić taką poduszkę relaksacyjną dla siebie, gdyż ja rowniez mam podobne problemy jak twoja mama koleżanko, ale chcialm sie tylko tak przechodzac do rzeczy zapytac jak tam w tym sklepie wyglada dostawa, mozna zlozyc zamowienie internetowo?
#2017-11-21 08:03:20 

1A9N8N2A

Użytkownik

Tak, oczywiście mozesz zlozyc zamowienie internetowo i zrealizuja ci je bardzo szybko.
#2017-11-21 08:59:26 

VestA

Użytkownik

DZiękuje serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015