Który DJ z Głogowa najlepiej prowadzi wesela?

#2017-12-11 04:54:45 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

Cześć. Chciałabym się zorientować, który DJ najlepiej prowadzi wesela w Głogowie. Zależy mi na takim wodzireju, który sprawi, że goście chętnie wstaną z krzeseł i będą mogli zintegrować się na parkiecie.
#2017-12-11 07:34:16 

prestydygitatorka

Użytkownik

U mnie na weselu był świetny DJ z Głogowa. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link do jego oferty - http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html. Ten wodzirej zapewnił szereg zabaw i atrakcji podczas mojej imprezy weselnej i ani przez chwilę nie było mowy o nudzie. Udało mu się zintegrować ze sobą rózne pokolenia i tym zaimponował mi najbardziej.
#2017-12-11 08:12:04 

Cmentarna_hiena

Użytkownik

No to super. Ciekawa jestem, czy będzie mógł poprowadzic moje wesele. Orientujesz się, jak jest u niego z terminami i cenami?
#2017-12-11 08:59:25 

prestydygitatorka

Użytkownik

Co do terminów, to trudno mi powiedzieć. Musisz skontaktowac się z nim osobiście, żeby wiedzieć, kiedy będzie miał czas. A jeśli chodzi o ceny, jakie oferuje ten DJ, to są one naprawde atrakcyjne. Biorąc pod uwagę jego trud włożony w przygotowanie imprezy oraz przemyślane poprowadzenie jej, to zdecydowanie nie są to wygórowane kwoty.
#2017-12-11 09:21:17 

Mariusz

Użytkownik

Ja też polecam tego didżeja i uważam, że nie jest drogi. A dobra zabawa z nim jest zawsze gwarantowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015