Polecane polskie serwery CS GO dla początkującego

#2018-02-19 05:17:10 

Mysliwy

Użytkownik

Znacie jakieś polskie serwery CSa które moglibyście polecić szczególnie dla poczatkujacego? Chciałbym sobie troche normalnie pograć bez umierania co sekunda :P. Mam nadzieje ze pomozecie.
#2018-02-19 05:36:38 

ALekSAndRA

Użytkownik

Trzeba po prostu lepiej grać. Czasem grałam z chłopakiem wiec wiem o co chodzi. Słabszy serwer w sumie niczego nie zmieni.
#2018-02-19 07:17:20 

Juk

Użytkownik

Zmieni zmieni. Są serwery z takimi wymiataczami że gwarantuję że nie zdobędziesz nawet jednego fraga, chyba ze ktos akurat odejdzie od kompa :). W taki sposób można się tylko zniechęcić, a są przecież miejsca gdzie pograsz normalnie bez spiny i do tego z normalnymi ludźmi a nie no-lifeami. Na miejscu kolegi bym się zarejestrował na https://feelthegame.pl/ mają tam serwery CS GO zarówno dla ludzi którzy chca skilować jak i dla początkujących. Tak czy inaczej miło spędzisz czas bo nikt nikomu nie wrzuca od noobów itd.
#2018-02-19 08:15:30 

tomaszWAR

Użytkownik

Jaki sens w obniżaniu sobie poprzeczki? Skoro jesteś noobem to graj lepiej bo granie z innymi noobami przecież cie nie rozwinie. Takie serwery są po prostu śmieszne, wszyscy rushują, albo stakują jeden bombsite. No to jak tak można grać? :P
#2018-02-19 08:24:48 

Mysliwy

Użytkownik

No dobra ale nie wszyscy chcą w tę grę być najlepszi. Ja mam akurat kumpli z którymi lubimy nawet z botami grać w inne gierki online bo chodzi o zabawe a nie o skille. Poza tym nie wiaze z tą gra żadnych wiekszych planów, nie interesuja mnie klany itd. Po prostu najzwyczajniej w swiecie chce sobie postrzelać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015