Serwis Renault w Krakowie - jak wybrać najlepszy?

#2019-09-10 08:03:43 

Naszyjnik

Użytkownik

Zastanawiam się jak wybieracie serwisy samochodowe w swoich miastach. Ja do tej pory nie miałem okazji użytkować auta, które wizyt w aso by wymagało, aż do zeszłego miesiąca. Dostałem w spadku Renault Traffica, który ma niespełna dwa lata, czyli jest na gwarancji. Warto go serwisować więc w autoryzowanym warsztacie. Pytanie tylko jak wybrać ten najlepszy w Krakowie. Jakie stosujecie kryteria?
#2019-09-10 10:34:55 

Mysliwy

Użytkownik

Pewnie każdy kto napisze ci na ten temat, to napisze co innego. Różne są charaktery i każdy szuka czego innego. Ale jeden element jest tutaj wspólny i nie ma się co oszukiwać. To jakość wykonanej usługi, która w przypadku aso jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku garażowych warsztatów. Dla mnie ważne jest to, żeby aso było blisko mojego domu. Swoje znalazłem dzięki Serwisyaso.pl.
#2019-09-10 13:31:39 

ALekSAndRA

Użytkownik

No ja muszę się z kolegą zgodzić, bo też korzystam z tej strony, jeśli chodzi o wybór serwisu. Dzięki niej znalazłam autoryzowany serwis Renault, z którym współpracuje do dzisiaj. Wiem, że fachowcy ogladają moje auto w autoryzowanym warsztacie Renault, a to sprawia, że później czuje się w aucie bezpiecznie.
#2019-09-10 14:02:31 

prestydygitatorka

Użytkownik

Ta strona, o której mówicie jest faktycznie fajna. I tutaj są do określenia dwa kryteria, czyli marka i miejsce, gdzie serwis ma się znajdować. Warsztat Renault w Małopolsce znajdziesz bez najmniejszych problemów. Jest ich kilka i warto sprawdzić je wszystkie. Serwis Renault Kraków jest gotów przyjąć wszystkie samochody tej marki.
#2019-09-10 16:34:50 

Gabriela7

Użytkownik

Przyjmują i to bez problemu, nawet widziałam takie klasyki na serwisie, jak to jeszcze kilkanaście lat temu jeździły z opuszczanym podwoziem...
#2019-09-10 17:52:00 

Reynevan

Użytkownik

Ja właśnie bardzo cenię serwisy, które potrafią dbać o tak zwane klasyki. Tak się dzieje na przykład w serwis aso Toyota, gdzie trafiają nawet najstarsze modele. Chociaż japoński producent na rynku europejskim nie ma ich zbyt wielu, to jednak te co są, to prawdziwe perełki i warto o nie dbać. Serwis aso Toyota oferuje więc usługi dla każdego typu klienta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015