Czy picie wina jest niemęskie?

#2021-04-29 05:17:41 

tomaszWAR

Użytkownik

Może kogoś zdziwi moje pytanie zawarte w temacie wątku jednak jest ono dla mnie bardzo ważne. Otóż nie jestem typowym mężczyzną , który lubi wódkę czy inne wysokoprocentowe alkohole. Moim ulubionym trunkiem jest wino. Spotkałem się z dezaprobatą moich preferencji przez kolegów, którzy twierdzą ,że to jest niemęskie. A jakie Wy macie opinie w tym temacie?
#2021-04-29 06:11:28 

Afrodyta

Użytkownik

Skoro lubisz wino to po prostu je pij… A o opinie Twoich kolegów zbytnio bym się nie troszczyła. Może zgrywają twardzieli i po prostu chcą mieć przedmiot swoich kpin. Dziewczyny w Twoim otoczeniu na pewno zwrócą właśnie na Ciebie uwagę a nie na Twoich kolegów.
#2021-04-29 07:13:42 

Gabriela7

Użytkownik

Zdecydowanie picie wina jest męskie… Skoro lubisz tego typu trunki, ta oferta win białych półsłodkich https://www.wina.pl/57-wina-biale-polslodkie może Cię zainteresować. Każdy z oferowanych alkoholi ma inny bukiet wynikający m.in. z pochodzenia i odmiany winogron, warunków uprawy oraz czynników klimatycznych. Przed otwarciem butelki warto zapoznać się informacjami na temat zdobytych przez te trunki nagród i wyróżnień i dowiedzieć się, z jakimi potrawami najlepiej je serwować.
#2021-04-29 07:41:18 

Juk

Użytkownik

Utarło się, że prawdziwy samiec pije piwo, whiskey z lodem czy gin z tonikiem. Może odrobina prawdy tkwi w tym stwierdzeniu jednak rzeczywistość weryfikuje wszystko. Sam bardzo lubię wino i nie wstydzę się tego. Wszystko zależy od okazji…
#2021-04-29 09:29:16 

Mysliwy

Użytkownik

Zgadzam się z opinią Juk. Bo czy w domu teściowej, kiedy zaproponuje wino to nie wypada jej odmówić… Podobnie ma się sprawa na romantycznej kolacji z ukochaną w restauracji. Osobiście lubię zarówno wino jak i mocniejsze trunki jednak rozumiem mężczyzn, którzy po prostu mocniejszych alkoholi nie lubią. Nie potępiam ich z tego powodu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015